alltopbrands
Home Remont Co to takiego gotowiec inwestycyjny?

Co to takiego gotowiec inwestycyjny?

przez Redakcja
95 wyświetleń
gotowce inwestycyjne

Gotowiec Inwestycyjny Kraków to nic innego jak nieruchomość, która została specjalnie przygotowana pod wynajem. Jest to mieszkanie od razu gotowe do generowania zysków z wynajmu i charakteryzuje się zazwyczaj wyższym standardem wykończenia niż typowe lokale, co ma na celu maksymalizację zysków z danej nieruchomości. 

gotowce inwestycyjne

Ciągły wzrost cen mieszkań i gruntów to główna przyczyna braku możliwości kupna własnej nieruchomości przez wiele rodzin co wpływa na zwiększenie rentowności z inwestycji duże podmioty w gotowce inwestycyjne Kraków.

Specjalne przygotowanie takiego mieszkania inwestycyjnego może na przykład polegać na zakupie nieruchomości, a następnie wyremontowaniu i  potem podzieleniu na mniejsze pokoje.

Mieszkalnik.info – spółpraca z właścicielem

Kupno nieruchomości to nie jedyna możliwa forma na gotowce inwestycyjne Kraków. Niektórzy inwestorzy jak na przykład Mieszkalnik.info zajmują się również współpracą z właścicielami nieruchomości gwarantując im stały dochód.

mieszkania inwestycyjne
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z MIESZKALNIK.INFO:
 1. Mieszkalnik.info ocenia nieruchomosć pod kontem opłacalności i wynajęcia
 2. Uzgodnienie warunków współpracy
 3. W przypadku, gdy mieszkanie będzie wymagało remontu lub odświeżenia właścicielowi zostanie przedstawiony plan prac, a koszta mogą zostać podzielone na właściciela oraz inwestora.
 4. Wynajem mieszkania na okres od 3 do 10 lat z gwarantowanym stałym miesięcznym czynszem 

Dużo właścicieli nieruchomości decyduje się na taką formę współpracy, która jest korzystna ze względu na to, iż obsługa najmu leży po stronie Mieszkalnik.info, a ponadto:

 • Brak konieczności zajmowania się najemcami.
 • Brak konieczności zajmowania się naprawami.
 • Mniejszy zakres napraw do sfinansowania.
 • Jednoznaczna odpowiedzialność najemcy.
 • Ubezpieczenie OC najemcy.
 • Tylko wyselekcjonowani najemcy.
 • Regularny nadzór nieruchomości

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej