Co to takiego gotowiec inwestycyjny?

Gotowiec Inwestycyjny Kraków to nic innego jak nieruchomość, która została specjalnie przygotowana pod wynajem. Jest to mieszkanie od razu gotowe do generowania zysków z wynajmu i charakteryzuje się zazwyczaj wyższym standardem wykończenia niż typowe lokale, co ma na celu maksymalizację zysków z danej nieruchomości. 

gotowce inwestycyjne

Ciągły wzrost cen mieszkań i gruntów to główna przyczyna braku możliwości kupna własnej nieruchomości przez wiele rodzin co wpływa na zwiększenie rentowności z inwestycji duże podmioty w gotowce inwestycyjne Kraków.

Specjalne przygotowanie takiego mieszkania inwestycyjnego może na przykład polegać na zakupie nieruchomości, a następnie wyremontowaniu i  potem podzieleniu na mniejsze pokoje.

Mieszkalnik.info – spółpraca z właścicielem

Kupno nieruchomości to nie jedyna możliwa forma na gotowce inwestycyjne Kraków. Niektórzy inwestorzy jak na przykład Mieszkalnik.info zajmują się również współpracą z właścicielami nieruchomości gwarantując im stały dochód.

mieszkania inwestycyjne
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z MIESZKALNIK.INFO:
 1. Mieszkalnik.info ocenia nieruchomosć pod kontem opłacalności i wynajęcia
 2. Uzgodnienie warunków współpracy
 3. W przypadku, gdy mieszkanie będzie wymagało remontu lub odświeżenia właścicielowi zostanie przedstawiony plan prac, a koszta mogą zostać podzielone na właściciela oraz inwestora.
 4. Wynajem mieszkania na okres od 3 do 10 lat z gwarantowanym stałym miesięcznym czynszem 

Dużo właścicieli nieruchomości decyduje się na taką formę współpracy, która jest korzystna ze względu na to, iż obsługa najmu leży po stronie Mieszkalnik.info, a ponadto:

 • Brak konieczności zajmowania się najemcami.
 • Brak konieczności zajmowania się naprawami.
 • Mniejszy zakres napraw do sfinansowania.
 • Jednoznaczna odpowiedzialność najemcy.
 • Ubezpieczenie OC najemcy.
 • Tylko wyselekcjonowani najemcy.
 • Regularny nadzór nieruchomości
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.