alltopbrands
Home Meble Klasyczne krzesła gięte

Klasyczne krzesła gięte

przez Redakcja
362 wyświetleń
Klasyczne krzesła gięte

Produkcja krzeseł i mebli giętych sięga początków XIX wieku i zapoczątkował ją Michael Thonet. To on rozpoczął produkcję krzeseł giętych na skalę przemysłową. Pod koniec XIX wieku jego firma posiadała fabryki produkujące krzesła, stoły i fotele z giętego drewna. Jednym z nich było Radomsko. Szyk, styl i unikalny charakter tych krzeseł rodził się przed ponad 100 laty. Najstarszym giętym krzesłem stworzonym przez Thoneta jest kultowy model AG-14. Obecne gięte krzesła wyróżnia tak niewielki, ale bardzo istotny detal, jakim jest ich lekkość.
Sprawdź krzesła gięte z Radomska. Na stronie znajdziesz szczegółowy opis oferty. W przypadku chęci zakupu mniejszej ilości, w zależności od modelu cena +15% lub zgodnie z cennikiem detalicznym, chyba że opis oferty stanowi inaczej. Przykładowo: minimalne zamówienie gatunek I – pełna gwarancja – wersja eksportowa, minimalna ilość zamówienia 16szt. Krzesła gięte promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów outlet.

krzesła gięte z Radomska

Krzesła gięte – dlaczego warto?

Dlaczego warto wyposażyć swój salon, sypialnię, jadalnię lub inne pomieszczenie w drewniane gięte krzesła? Pierwszym powodem jest ich unikalny kształt. Obecnie praktycznie wszystkie meble zrobione są na podstawie linii prostych i 90-stopniowych kątów. Kolejny powód, to ergonomia. Nowoczesne zakrzywione krzesła do salonu zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystać zalety oferowane przez możliwość gięcia drewna w niemal dowolny sposób. W efekcie powstają np. krzesła z łukowatymi oparciami zapewniają dodatkowy komfort. Współczesne krzesła gięte często mają dodatkowo podłokietniki, a ich siedziska są profesjonalnie tapicerowane. 

Sprawdź: tanie stoły, krzesła promocje wyprzedaż

Krzesła gięte idealne do restauracji i kawiarni

Krzesło gięte jest niezmiennie najlepiej sprzedającymi się drewnianymi siedziskiem do restauracji, pizzerii i pubów na świecie od ponad 150 lat ze względu na ich ponadprzeciętną trwałość i lekką konstrukcję, która jest również idealne do kawiarni i lodziarni. Krzesła Radomsko i Meble Radomsko, pomimo licznej obecności na rynku krzeseł drewnianych stale udoskonalając proces produkcji krzeseł giętych, najlepiej odpowiadały potrzebom domowym i instytucjonalnym.

Nowe krzesła gięte z Radomska zostały specjalnie wyprofilowane w ten sposób, aby zlikwidować tzw. „garb” na krawędzi siedziska, na którym osadza się kurz, nieczystości, bakterie i wirusy. Czas pielęgnacji krzesła skraca się, oraz ułatwia jego odkażanie. Dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo klientów oraz personelu danego obiektu.

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej