alltopbrands
Home Kuchnia Płyta gazowa Innova – innowacyjny element Twojej kuchni

Płyta gazowa Innova – innowacyjny element Twojej kuchni

przez Redakcja
150 wyświetleń

Urządzanie kuchni jest wielką przygodą zawsze, gdy zachodzi taka konieczność. Niezależnie od tego, czy mieszkanie jest duże, małe, czy też masz do czynienia z przestronnym domem jednorodzinnym – kuchnia stanowi centrum lokalu! Z tego powodu warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły, które sprawią, że będzie ona niepowtarzalna, piękna, wzbudzająca ciepłe uczucia, ale także funkcjonalna i łatwa w użyciu, aby każdy przygotowany posiłek przy niewielkim wysiłku miał szansę stać się dziełem sztuki. Ten ostatni punkt zapewnić może płyta gazowa Innova – innowacyjny element Twojej kuchni, w który warto zainwestować. Oto 3 powody, które skutecznie przemówią do jeszcze niezdecydowanych:

  1. Bezpieczeństwo
  2. Komfort użytkowania
  3. Uniwersalny design
Płyta gazowa Innova

Bezpieczeństwo

W XXI wieku każda płyta kuchenna wyposażona jest w mechanizm uniemożliwiający samodzielne jej włączenie przez małe dzieci, chroniąc je tym samym przed niebezpieczeństwem poparzenia się. Kontrola rodzicielska w postaci przycisku blokującego włączenie urządzenia jest dostępna także i w tym przypadku! W kwestii bezpieczeństwa płyta gazowa Innova marki Solgaz oferuje jednak o wiele więcej. Przyjrzyjmy się najważniejszym rozwiązaniom sprawiającym, że po jej zakupie będziesz mógł spać spokojnie:

  • palniki gazowe ukryte pod szkłem – katalityczne palniki, odpowiadające za spalanie dostarczanego do nich gazu w następnym kroku zamieniają powstałą energię cieplną na promieniowanie podczerwone – to właśnie ono odpowiada za emitowane przez płytę ciepło!
  • indywidualny system spalania gazu dla każdego z palników – palniki działają niezależnie, co minimalizuje ryzyko ulatniania się gazu do poziomu zerowego.
  • ostrzeżenie w przypadku kipiących potraw – gdy tylko jedna z nich będzie mieć kontakt z płytą gazową Innova marki Solgaz urządzenie automatycznie da użytkownikowi znać za pomocą głośnego sygnału dźwiękowego oraz wyłączy się.

Komfort użytkowania

Dzięki schowanym palnikom płyta nie zawiera żadnych kratek ani rusztów, co przekłada się na łatwość jej utrzymania. Czyszczenie gładkiej powierzchni, w której nie ma żadnym zakamarków, gdzie mógłby gromadzić się brud może być wykonane w mgnieniu oka! Producent płyty gazowej Innova marki Solgaz zadbał również o to, aby korzystanie z niej było możliwe w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy w Twoim domu znajduje się przyłącze gazu ziemnego, czy korzystasz z jego butlowego odpowiednika – omawiana płyta doskonale będzie współgrać z Twoją instalacją gazową! Do prawidłowego jej działania konieczne jest także podłączenie do prądu. Dzięki temu możliwe jest sterowanie urządzeniem za pomocą panelu dotykowego. Co w sytuacji, gdy prądu zabraknie? Dla płyty gazowej Innova marki Solgaz to żaden problem! Dzięki rezerwowemu zasilaczowi możliwe będzie korzystanie z niej również w przypadku przerwy w dostawie prądu – nawet do 48 godzin!

Uniwersalny design

Poza praktycznymi zaletami płyta gazowa Innova marki Solgaz będzie również stanowić pierwszorzędną ozdobę kuchni pod względem estetycznym. Elegancka powierzchnia, którą cechuje prostota wykonania doskonale wkomponuje się w styl pomieszczenia w każdej odsłonie. W przypadku nowoczesnych kuchni stanie na wysokości zadania podkreślając ich modernistyczny charakter. We wnętrzach bardziej tradycyjnych wprowadzi powiew awangardowej świeżości, równocześnie podkreślając ich styl klasycznej elegancji. Dzięki wykończeniu w kolorze uniwersalnej czerni będzie stanowiła fantastyczny dodatek do kuchni reprezentujących pełną paletę różnorodnych barw.

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej