alltopbrands
Home Dekoracje Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie napis LED? Sprawdź Ledsy!

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie napis LED? Sprawdź Ledsy!

przez Redakcja
72 wyświetleń
napisy neonowe ledsy

Gdzie zamówić napis ledowy?

W kwestii napisów neonowych można wybierać między gotowymi produktami na sklepach internetowych. Można też wybrać alternatywną drogę, jaką jest personalizowany neon produkowany na zamówienie. Wedle własnych preferencji oraz wytycznych. Nie chcąc powielać schematów, a także oczekując od neonu najwyższej jakości, dobrze jest postawić jednak na dedykowany produkt z europejskiej manufaktury, a nie gotowe, pochodzące z Azji produkty o wątpliwej jakości, choć rzecz jasna dużo tańsze.

napisy neonowe ledsy

Gdzie możesz zamówić napis LED?

Jeśli stawiasz na jakość i personalizację, to wybór wydaje się być oczywisty. Polska manufaktura neonów Ledsy to doskonały wybór, zakładając, że chcesz zaprojektować własny napis led. Może być to dowolny projekt, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy. Dowiedz się jakie informacje będą konieczne do tego, by poznać precyzyjną wycenę na Twój przyszły neon.

Niezbędne informacje do zaprojektowania i wyceny napisu

napisy neonowe ledsy

Manufaktura neonów Ledsy zapewnia swoich klientów o niezobowiązującej wycenie i darmowej wizualizacji projektu. Aby skorzystać z tych dogodności, a zarazem poznać estymowaną wartość napisu LED zgodnego z Twoimi wyobrażeniami musisz:

– wskazać domyślne rozmiary napisu
– wskazać nazwę czcionki
– wskazać kolorystykę pasków ledowych

Jeśli na tym etapie nie posiadasz jeszcze tak precyzyjnych informacji, na start w zupełności wystarczą podstawowe informacje: jak rozmiar neonu oraz hasło, które ma przedstawiać finalny projekt. Resztą z powodzeniem zajmie się dział graficzny producenta Ledsy, który będzie w stanie wyjść z własną inicjatywą. Możliwe jest nawet wykonanie neonu z czcionką przedstawiającą pismo ręczne.

napisy neonowe ledsy

Posiadając te informację, możesz zlecić producentowi prośbę o wycenę projektu. Dokonasz tego za pośrednictwem strony www.ledsy.eu

Dlaczego warto zamówić ledowy napis w Ledsy?

napisy neonowe ledsy

Ledsy to Polska manufaktura o europejskiej renomie, współpracująca ze światowymi agencjami reklamowymi, a także wykonawca wielu realizacji dla takich brandów jak  LancomeMercedesGillettePorsche czy chociażby YES. Na lokalnym rynku firma Ledsy może pochwalić się realizacją “neon roomu” dla galerii Złote Tarasy w Warszawie czy chociażby produkcjami dla stacji telewizyjnych, np. Dzień Dobry TVN.

napisy neonowe ledsy

Decydując się na polskiego producenta otrzymujesz szereg zapewnień od najwyższej jakości produktu, po pełną personalizację projektu oraz finalnie, niezobowiązującą wycenę oraz darmową wizualizację. To szereg dogodności, których naprawdę szukać na próżno w przypadku sklepów z neonami posiadających w swej ofercie azjatyckie produkty.

napisy neonowe ledsy

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej