alltopbrands
Home Różności Bezbolesna depilacja laserowa w Krakowie

Bezbolesna depilacja laserowa w Krakowie

przez Redakcja
157 wyświetleń
depilacja laserowa w Krakowie

Depilacja laserowa to proces nagrzewania mieszka włosowego za pomocą celowo skondensowanej wiązki światła generowanej przez laser. Wiązka jest wybierana w celu zniszczenia struktury cebulki włosa poprzez doprowadzenie do niej ciepła, jednak wiązka nie uszkadza sąsiadujących tkanek. Po zabiegu sam mieszek włosowy jest osłabiony i przestaje wytwarzać kolejne włosy.

depilacja laserowa w Krakowie

Owe “światło” zamienia się w ciepło, które może powodować ból na poziomie dyskomfortu, który może okazać się bardziej intensywny na cieńszej skórze w pobliżu nosa, brody i skroni. Dobrej jakości lasery są wyposażone w mechanizm chłodzący (stale działający zimny podmuch powietrza dokładnie tam, gdzie był skierowany laser), co minimalizuje jakiekolwiek przykrości.

Skuteczność depilacji laserowej, a fazy życia włosa

Skuteczna depilacja laserowa w dużej mierze zależy od cyklu wzrostu włosa. Proces składa się z trzech różnych faz: anagenu, katagenu i telogenu. Zabieg prowadzony przez całą fazę anagenu przynosi długotrwałe rezultaty. Ponieważ nie wszystkie włosy rosną w tym samym tempie, zabieg ten należy powtórzyć kilka razy, aby upewnić się, że cały wzrost włosów został zatrzymany.

Przeciwwskazania epiloacji laserowej

epilacja Kraków

W niektórych przypadkach nie można zastosować trwałej depilacji laserowej jak np.:

  • ciąża, karmienie piersią
  • oparzenie słoneczne
  • leki fototoksyczne, zioła
  • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem
  • nowotwory
  • opryszczka, wirus, przemiana bakteryjna w obszarze depilacji
  • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.

Depilacja laserowa w Krakowie w salonie Epilou przeprowadzan jest za pomocą nowoczesnego Lasera Diodowego SPEC3 Hybrid – Bezbolesnego i maksymalnie skutecznego. Ten salon epilacji laserowej w Krakowie zaprasza również panów na skuteczne zabiegi.

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej