alltopbrands
Home Wnętrza Stoły Bankietowe Składane -Idelany Wybór Do Każdej Sali

Stoły Bankietowe Składane -Idelany Wybór Do Każdej Sali

przez Redakcja
197 wyświetleń
stoły składane bankietowe

Niepowtarzalny klimat każdej sali można stworzyć dzięki stołom bankietowym. Odpowiednio rozplanowany układ stołów to podstawa udanego eventu, wesela czy imprezy firmowej. Stoły ze składanymi nogami zajmują mniej miejsca w magazynie zatem szybko możesz zorganizować wystawna kolację dla VIP’ów, a zaraz potem przygotować salę na weselę ze stołami cateringowymi. Jeśli jesteś właścicielem sali bankietowej, w której organizujesz różne eventy jak np. konferencje to koniecznie musisz sprawdzić ofertę firmy Confer na stoły bankietowe.

Składany Stół Bankietowy

okragły stół składany bankietowy

To co zapewni niesamowitą atmosferę twojej sali podczas każdego wydarzenia to z całą pewnością okrągłe stoły bankietowe składane. To idealne stoły ze składanymi nogami przeznaczone na imprezy towarzyskie, gdyż umożliwiają wszystkim siedzącym kontakt wzrokowy co sprzyja wzajemnej komunikacji, jest to bardzo ważne dla gości przy wielogodzinnym biesiadowaniu. Stoły od firmy Confer mają bardzo solidną konstrukcję i charakteryzują się dużą nośnością i odpornością na uszkodzenia. Składane stoły bankietowe są wyposażone w specjalne zabezpieczenie przed niekontrolowanym złożeniem się nóg co tylko wpływa na bezpieczeństwo gości.

Stół Konferencyjny Składany

składany stół konferencyjny

Praktyczne rozwiązanie stołów ze składanymi nogami umożliwi wykorzystywanie sal w szelaki sposób. Na stronie sklepu Confer znajdziesz stoły konferencyjne składane, a w ofercie mamy do wyboru dwa rodzaje stołów konferencyjnych, a są to:

  • Składane stoły prostokątne tak zwane “Stołówkowe” o szerokości 85 cm przystosowane do siedzenia po obu stronach idealne na cateringi, wesela czy większe uroczystości
  • Składane stoły konferencyjne o szerokości 45 cm przystosowane do siedzenia tylko po jednej stronie

Wynajem Stołów bankietowych

wynajem stołów bankietowych

Robisz większe przyjęcie niż zwykle i potrzebujesz dodatkowych stołów, jesteś organizatorem wesel i eventów? To ta usługa jest skrojona właśnie na twoją miarę! Wynajem stołów bankietowych jest możliwy również z krzesłami na minimum 48 godzin. Są to stoły z ochronną ramą aluminiową, a dodatkowo możemy zażyczyć sobie multon pod obrus z miękką i ochronna powierzchnią. Jeśli organizujesz imprezę na drugim końcu Polski to możesz również skorzystać z oferty dowozu pod wskazany adres.

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej