alltopbrands
Home Kuchnia 12 Trendów w projektowaniu kuchni.

12 Trendów w projektowaniu kuchni.

przez Redakcja
2,5T wyświetleń

Chociaż całkowicie biała kuchnia prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, istnieje wiele nowych trendów w projektowaniu na rok 2020, które sprawią, że będziesz równie szczęśliwy. Pomyśl: naturalne elementy z odrobiną kolorów. Wiemy, wiemy. Już starannie wybrałeś każde urządzenie, wybrałeś każdy element sprzętu i zaplanowałeś projekt swojej kuchni do T, ale są sposoby, aby zanurzyć palce w świecie kolorów, nie psując swojej rustykalnej estetyki kuchni wiejskiej. Na froncie kolorowym, dlaczego nie spróbować pomalować sufit zabawnym kolorem, takim jak Haint Blue? Co powiesz na ciągnięcie w kolorowych urządzeniach?

Jeśli chcesz ułożyć w bardziej naturalne elementy, wypróbuj elementy „zrównoważone” i „przyjazne dla środowiska”. To słowa, które pojawiają się coraz częściej, a wiele firm oferuje ekologiczne rozwiązania dla szaf i regałów. Możesz także pomyśleć o wprowadzeniu ręcznie robionych płytek z materiałów takich jak terakota i cement – doskonałe rozwiązanie, aby dodać trochę więcej duszy do twojej przestrzeni, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się całkowicie przełączyć na klimat w stylu wiejskim.

Jeśli chodzi o blaty, kwarc szybko staje się niedrogą i łatwą w utrzymaniu alternatywą dla naszego ukochanego marmuru. Pojawiają się nawet nowe trendy w wyposażaniu blatów, takie jak regały na talerze wykonane z porcelany babci. Elementy metalowe i wykończenia nadal przesuwają kopertę – pomyśl mosiądz, nikiel i matowa czerń. Firmy zajmujące się usuwaniem tapet sprawiają, że eksperymentowanie ze wzorem na ścianach i plamach wstecznych jest jeszcze łatwiejsze. Uważaj rok 2020 za rok kuchni!

Marmurowe blaty kuchenne

Przedstawiony tutaj marmur z Carrary zawsze będzie stylowy, ale jeśli pijesz czerwone wino, kwarc może być znacznie lepiej dopasowany do ciebie i twojej kuchni. Choć wygląda jak kamień naturalny, opracowany kwarc jest tańszy i mniej podatny na plamy.

Spiżarki kuchenne

Pierwotnie pokój w domu używany do przechowywania i przechowywania żywności (pomyśl: lodówka przed wynalezieniem lodówki), spiżarnia kuchenna przekształciła się w samodzielną szafkę lub spiżarnię. Se moderne møblerwww.sellyhome.se Mogą być wystarczająco duże, aby pomieścić większość suchych towarów, ale wystarczająco małe, aby utrzymać porządek, zajmując minimalną ilość cennej przestrzeni. Zapomnij o wejściu i sub w szafce blatu lub dodaj drzwi, aby zamknąć istniejące półki.

Ręcznie robione płytki kuchenne

Dodaj tekstury i niuans do ścian kuchni ręcznie robionymi kafelkami. Możliwości są ogromne – spróbuj terakoty lub cementu w kolorach obejmujących tęczę – chociaż skłaniamy się w kierunku bardziej neutralnych odcieni.

Piąta ściana

Nie zapomnij o suficie kuchennym! Dodaj zabawną kolorystykę, tapetę lub panele drewniane, aby nadać swojej przestrzeni dramatyczny charakter.

Tapety Kuchenne

Chociaż tapeta stała się mniej przerażająca dla ogólnej populacji w ciągu ostatnich pięciu lat, ludzie nadal niechętnie wieszają ją w kuchni. Jeśli boisz się trwałości tapety, wypróbuj coś mniej, dobrze, na stałe. Istnieje wiele papierów do odrywania i przyklejania w modnych wzorach, które są niezwykle łatwe do zainstalowania i usunięcia. Gorąca wskazówka: wybierz projekt graficzny, który naśladuje wygląd kafelka.

Regały na talerze kuchenne

Vintage półki na talerze wracają w wielkim stylu w 2020 roku. Niezależnie od tego, czy są wyświetlane na blatach, czy montowane na ścianach, dodają tonie duszy do przestrzeni i dają rzeczywiste miejsce do przechowywania i wystawiania naczyń zamiast chować je w domek lub szafka.

Różne metale – ciekawe uzupełnienie

W roku 2020 nie chodzi o dopasowanie do siebie – i to podwójnie w przypadku metali ciężkich. Wybierz ładny nikiel dla swoich gałek, a następnie wybierz fajny mosiądz lub matową biel dla swojego kranu. Wybierz zupełnie inny metal dla swoich opraw oświetleniowych.

Schowki na urządzenia kuchenne

Nie jesteś fanem fasad ze stali nierdzewnej? Spróbuj dodać fronty do swoich urządzeń, które naśladują twoje szafki. Lodówki i zmywarki znikają, gdy są ubrane, aby pasowały do kohort szafek. Nawet Twój masywny okap kuchenny może wziąć udział w akcji.

Naturalne odcienie drewna w kuchni

Chociaż nadal widzimy poplamione i malowane drewno, widzimy je również w stanie naturalnym. Spróbuj dodać wyspę kuchenną – lub po prostu cylinder – w ładnym, ziarnistym drewnie. Brązowe drewniane półki, które wydają się być oryginalne w domu, to kolejny sposób na przetestowanie wody za pomocą drewna. Przyniesie ciepło każdej przestrzeni kuchennej, szczególnie tym modnym jasnym białym!

Mnóstwo Tekstur

For those who fear color, focus on mixing up the finishes. Designer Cathy Chapman chose white beadboard on the ceiling and shiplap for the walls. She used unlacquered brass strap hinges and latches on the cabinets, black marble on the island countertop, and tons of warm woods on the floors, backsplash, and remaining countertops.

Zachwycające Sufity

Jeśli chcesz zachować neutralność, ale nadal dobrze się bawić w kuchni, strzelaj do gwiazd – lub w tym przypadku do sufitu. Tutaj zespół Madcap Cottage postanowił pomalować sufit na inspirowany werandą niebieski (Blue Ground autorstwa Farrow & Ball) i dodał wyszukaną antyczną latarnię.

Dużo Kolorów

Nie musisz skrobać całkowicie białej kuchni, aby pozostać modnym. Zamiast tego zanurz swój palec w kolorowym basenie, bez względu na to, czy przechowujesz kolorową ceramikę w szklanych szafkach, przynosisz kolorowe meble, czy malujesz duży kawałek, taki jak wyspa kuchenna w Tropical Moss autorstwa Dunn-Edwards Paints. Sprzęty w kuchni często się brudzą pod wpływem użytkowania. Regularne czyszczenie sprawi, że posłużą one dłużej. Płyn do mycia piekarnika ułatwi Ci sprzątanie, a Twoja kuchnia będzie lśnić!

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej