alltopbrands
Home Sypialnia Materace nawierzchniowe sposobem na zdrowy sen

Materace nawierzchniowe sposobem na zdrowy sen

przez Redakcja
85 wyświetleń

Problemy ze snem dotykają coraz więcej osób i nie da się ukryć jest to choroba cywilizacyjna 21 wieku. Przyczyny bezsennych nocy są różne, a jednym z nich jest słabej jakości materac. Mało kto przywiązuje do tego wagę co ma negatywny wpływ na nasze zdrowie w dłuższej perspektywie. Jeśli Twój materac stał się niewygodny i nie chcesz wydawać fortuny na nowy to radą na to są topmaterace czyli materace nawierzchniowe.

Czym są top materace?

Jak sama nazwa wskazuje top materac, inaczej zwany materac nawierzchniowy, to nic innego jak dodatkowa warstwa wygodnego snu, którą nakłada się na nasz obecnie używany. Materace nawierzchniowe na łóżko mają same pozytywne cechy, a najważniejszą jest to, że bez problemu możemy dobrać taki, który uzupełni niedoskonałości obecnie używanego materaca. Masz za miękki lub za twardy materac – kup topmaterac! Śpisz na kanapie? Kup materac nawierzchniowy! Bolą Cię plecy? Sprawdź topmaterace na materace88.

Lateksowe Materace Nawierzchniowe

Materac nawierzchniowy LATEKS

Osobiście polecam osobom śpiącym na twardych materacach. Jeśli wstajesz rano z bólami pleców to wiedz, że to nie boli kręgosłup tylko mięśnie szkieletowe. Ciężar Twojego ciała zgniata mięśnie na twardym materacu i nie są one wstanie utrzymać przez cały dzień kręgów w odpowiedniej pozycji. I tu na ratunek przychodzi topmaterac lateskowy. Już dwu centymetrowy lateksowy materac nawierzchniowy wystarczy, aby wstawać rano i cieszyć się dniem bez bólów pleców. Materace lateksowe są lepsze od pianki termoelastycznej ze względu na ich sprężystość przez co nie występuje efekt zapadnięcia. Innymi słowy nie robi się z nich cienki naleśnik tylko idealnie dopasowują się do kształtu ciała.

Topmaterac z kokosem

Materac nawierzchniowy KOKOS

Kokos jest obecnie powszechnie stosowany w materacach wysokiej jakości. Szczególnie polecany alergikom ze względu na swoje właściwości zapobiegania rozwojowi roztoczy i mikroorganizmów. Przez swoją gęstą strukturę zapobiegają przenikaniu alergenów w głąb materaca oraz “zaciąganiu” ich z głębi łóżka podczas oddychania. Topmaterac z kokosem to oczywiście świetny sposób na rozwiązanie problemu zbyt miękkiego materaca. Włókno kokosowe nadaje dodatkowej sprężystości co wspomaga właściwe ułożenie ciała podczas snu. Tylko spanie na twardszych, ale nie za twardych, materacach wspiera rehabilitację wszelkiego rodzaju problemów z kręgosłupem czy szyją, a także może zapobiec nieustannym bólom głowy i wielu innych problemów ze zdrowiem. 

Top materace na Materace88.pl

Nie jest łatwo dobrać odpowiedni materac czy topmaterac. Nasza waga, poziom twardości czy tworzywo z jakiego składa się materac mają kluczowe znaczenie dla naszej wygody, dlatego bez problemu możemy liczyć na pomoc ze strony sklepu Materace88 w doborze odpowiedniego top materaca . Wiadomo, że nie jest łatwo dobrać materac na odległość, to też  możemy liczyć na bezproblemowy zwrot lub wymianę materaca nawierzchniowego. 

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej