alltopbrands
Home Nieruchomości Ile kosztuje magazyn samoobsługowy we Wrocławiu?

Ile kosztuje magazyn samoobsługowy we Wrocławiu?

przez Redakcja
195 wyświetleń
Ile kosztuje magazyn samoobsługowy we Wrocławiu?

Wrocław to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce – zjeżdżają tu zarówno studenci, jak i biznesmeni. To przestrzeń do rozwoju niemal każdej grupy społecznej zarówno rodzin z dziećmi, jak i osób skupiających się na swojej karierze i drodze zawodowej. Prężnie działają tu także tzw. magazyny self storage, które wrocławianie wykorzystują w celach prywatnych i służbowych. Na czym to polega i kiedy szczególnie się przydaje?

Wrocławskie magazyny do wynajęcia – obsługa na najwyższym poziomie

Samoobsługowa przestrzeń do wynajęcia przydaje się w różnych życiowych sytuacjach i to nie tylko pod względem bezpieczeństwa. Obawiasz, się w czasie magazynowania Twój depozyt ulegnie zniszczeniu? Na szczęście obsługa tego typu magazynów skrupulatnie dba o to, aby towar wydawany był po zakończeniu wynajmu w stanie nienaruszonym.

– W naszych obiektach dbamy o bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów. W związku z tym stosujemy zaawansowane metody monitoring każdej ze skrytek magazynowych, ale także specjalny system ochrony przed ewentualnym pożarem. W każdym magazynie działa tzw. system kontroli dostępu do boksu. Nie ma dzięki temu obaw o to, że do wnętrza dostanie się ktoś niepożądany – tłumaczy kierownik Działu Obsługi Klienta firmy Kangu, która w największych miastach w Polsce umożliwia magazynowanie przedmiotów o bardzo zróżnicowanych gabarytach. Operator ma swój oddział również na terenie Wrocławia.

Ile trzeba zapłacić za skrytkę samoobsługową we Wrocławiu?

Jeśli mieszkasz na Dolnym Śląsku i potrzebny Ci magazyn do wynajęcia, Wrocław daje Ci do dyspozycji boksy o różnych metrażach. Wynajmiesz przestrzeń od kilku do nawet 20 metrów kwadratowych. Wszystko zależy od wielkości Twojego depozytu – cena wynajmu jest ściśle związana z powierzchnią, ale także lokalizacją samego obiektu. W przypadku Wrocławia za kilkumetrowy boks należy zapłacić od 20 do 50 zł za tydzień wynajmu.

Jeśli chodzi o Dolny Śląsk, ceny za magazyn samoobsługowy z pewnością będą nieco niższe niż np. w stolicy. Operatorzy tacy jak Kangu umożliwiają samodzielną kalkulację kosztów najmu za pomocą specjalnego kalkulatora na swojej stronie. Dzięki temu możesz zaplanować przechowywanie i dopasować zakres usługi do swoich potrzeb i możliwości bez wychodzenia z domu.

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej