10 Ciekawych Projektów na Twoje schody

Nie brakuje pomysłów na schody, które sprawią, że będą one uroczą częścią Twojego domu. Od wielkich schodów i ciepłych tradycyjnych stylów po współczesne i industrialne.

Budowa inteligentnych domów nie tylko w Poznaniu

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że schody to nie tylko kanały między różnymi częściami domu. Odgrywają również ważną rolę w kształtowaniu wyglądu i wyglądu domu. Dobrze zaprojektowane schody mogą przenieść współczesny salon z powrotem do epoki wiktoriańskiej lub stworzyć ciepłe powitanie przy wejściu.

Tak więc, koncentrując się na częściach funkcjonalnych, nie zapomnij o wystroju i estetyce. Mamy kilka pomysłów na schody, aby Twoje nudne schody ożyły. Dowiedz się, jak używać balustrad, dywanów, oświetlenia i kolorów, aby stworzyć niepowtarzalny styl.

Szkło i Chromonikiel

Szkielet, czyli skromnie ale z klasą

Czarny minimalizm

Nowocześnie i gustownie

Designersko i wystawnie

Zachwycająca muszla na klatkę schodową

Drewniane schody do wiekowego wnętrza

Piękno w prostocie zaklęte

Rezydencja tylko z takimi schodami

Diamentowy Szlak

Pływające Schody

Kontemplacja

Rustykalny Styl

Tradycyjny Styl

Podłoga

Zajmując największe powierzchnie, podłoga schodów określa wygląd schodów. Istnieją różne opcje stylu w zależności od budżetu, poziomu konserwacji, którego szukasz i preferencji w zakresie dekoracji. Oto kilka pomysłów na schody na podłogę, które pomogą Ci zacząć.

Dywany

Wykładzina zapewnia schody i dodatkową dawkę ciepła i przytulności. Może także pomóc w zmniejszeniu hałasu, gdy ludzie poruszają się w górę i w dół. Jeśli masz dzieci, wykładzina stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek upadku. Dwa główne pomysły na dywan do wyboru: pełna wykładzina lub bieżniki schodowe.

Pełna wykładzina – pokrywa każdy cal podłogi klatki schodowej. Przydaje się, jeśli podłoga schodów nie jest zbyt atrakcyjna. Jeśli twoje schody są trochę zużyte i nie chcesz przeprowadzać pełnej przebudowy, pełna wykładzina pokryje starzenie. Z drugiej strony, pełny dywan jest trudniejszy i droższy w montażu. Przed rozpoczęciem porozmawiaj o kosztach ze swoim wykonawcą.

Dywaniki – pozostaw krawędzie schodów widoczne. Biegacze są idealne, gdy nie chcesz w pełni pokryć pięknych schodów. Biegacze dodadzą ciepła bez ukrywania podłogi. Prowadnice są łatwiejsze i tańsze w instalacji. Jeśli jesteś przydatny przy projektach remontowych, możesz nawet samodzielnie zainstalować biegacz. Większość właścicieli domów decyduje się na odważnie wzorzystych biegaczy, którzy dodają szczegółów i tekstury do neutralnej przestrzeni. Znajdź unikalny wzór, który wtapia się w otaczający wystrój, ale nadal przyciąga wzrok w stronę schodów. Możesz również wybrać neutralny dywan bez wzoru, jeśli chcesz mieć prosty minimalistyczny styl. W tym miejscu możesz także dodać trochę zainteresowania teksturą.

Meble w stylu skandynawskim! Na www.sellyhome.se znajdziecie zarówno inspiracje jak i konkretne meble do kupienia.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.