Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop PRO

Robot sprzątajaćy to na pierwszy rzut oka moze wydawac sie fanaberia, ale każdy kto ma takie urządzenie w domu nie może siejuzbez niego obejść. Nie dosć, że dokładnie poodkurza to jeszcze zmyje podłogę, a pół soboty nie idzie na marne, bo w miedzy czasie zrobisz paznokcie.

  • Skuteczne czyszczenie Ssanie na poziomie 2100Pa
  • Dokładne planowanie pracyLaserowy system nawigacji LDS
  • Mnogość sensorów12 zestawów czujników
  • Inteligentne sterowanie zasobamiDokładna kontrola zużywanej wody
  • Przemyślana ścieżka zmywaniaDoskonała efektywność sprzątania
  • Inteligentne użycie wodyW trosce o drewniane podłogi

Dokładne zamiatanie i mycie podłóg w jednym.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o dużej pojemności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem. Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu.

Inteligentna nawigacja laserowa

LDS Lidar to najnowocześniejsza laserowa nawigacja mapująca przestrzeń nawet w całkowitej ciemności. Tworzy i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najbardziej wydajny sposób czyszczenia za pomocą bardzo dokładnego algorytmu SLAM.

Zaawansowana plikacja mobilna

Aplikacja sterująca Mi Home łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami.

Aplikacja doskonale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Nie musisz być w domu, aby zacząć odkurzać podłogę lub sprawdzić, ile masz w domu stopni.

Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować kiedy i jak często będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.

Xiaomi Mi MOP PRO Cena

W polskich sklepach internetowym mozemy kupić odkurzacz już od 1349,00 PLN. W takich marketach jak Media Expret czy RTV Euro AGD dostaniemy dogodne raty 0% z odroczoną ratą. Na Aliexpressie również modele są dostępne z dostawą w terminie do 7 dni (wysyłane z magazynów z Polski), a z dodatkowymi kuponami i rabatami cena jest jeszcze niższa.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.