alltopbrands
Home AGD Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop PRO

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop PRO

przez Redakcja
50 wyświetleń

Robot sprzątajaćy to na pierwszy rzut oka moze wydawac sie fanaberia, ale każdy kto ma takie urządzenie w domu nie może siejuzbez niego obejść. Nie dosć, że dokładnie poodkurza to jeszcze zmyje podłogę, a pół soboty nie idzie na marne, bo w miedzy czasie zrobisz paznokcie.

  • Skuteczne czyszczenie Ssanie na poziomie 2100Pa
  • Dokładne planowanie pracyLaserowy system nawigacji LDS
  • Mnogość sensorów12 zestawów czujników
  • Inteligentne sterowanie zasobamiDokładna kontrola zużywanej wody
  • Przemyślana ścieżka zmywaniaDoskonała efektywność sprzątania
  • Inteligentne użycie wodyW trosce o drewniane podłogi

Dokładne zamiatanie i mycie podłóg w jednym.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o dużej pojemności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem. Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu.

Inteligentna nawigacja laserowa

LDS Lidar to najnowocześniejsza laserowa nawigacja mapująca przestrzeń nawet w całkowitej ciemności. Tworzy i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najbardziej wydajny sposób czyszczenia za pomocą bardzo dokładnego algorytmu SLAM.

Zaawansowana plikacja mobilna

Aplikacja sterująca Mi Home łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami.

Aplikacja doskonale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Nie musisz być w domu, aby zacząć odkurzać podłogę lub sprawdzić, ile masz w domu stopni.

Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować kiedy i jak często będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.

Xiaomi Mi MOP PRO Cena

W polskich sklepach internetowym mozemy kupić odkurzacz już od 1349,00 PLN. W takich marketach jak Media Expret czy RTV Euro AGD dostaniemy dogodne raty 0% z odroczoną ratą. Na Aliexpressie również modele są dostępne z dostawą w terminie do 7 dni (wysyłane z magazynów z Polski), a z dodatkowymi kuponami i rabatami cena jest jeszcze niższa.

Sprawdź Podobne Posty

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Więcej