Plafony sufitowe do salonu i nie tylko

Plafony to oświetlenie sufitowe, które wyróżnia się przede wszystkim tym, że płasko przylega do danej powierzchni. Jest to doskonała alternatywa dla wiszących żyrandoli. Zaoszczędzamy w ten sposób dużo miejsca ze względu na brak wystających elementów. Plafony kiedyś kojarzyły się z nudą. Teraz jednak dostępne są w wielu wzorach, co jest znacznym udogodnieniem dla klientów poszukujących ciekawych i niestandardowych rozwiązań. Sporą zaletą tego systemu oświetlenia jest również jego szerokie zastosowanie – może zarówno być zamontowane w biurach, jak i domach czy lokalach gastronomicznych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, który spełnia Twoje wymagania. 

Plafony sufitowe LED klasyczne do salonu łazienki

Plafony sufitowe LED 

Oświetlenie LED stale zyskuje na popularności. To właśnie tego rodzaju plafony cieszą się największym powodzeniem. Powodem tego jest przede wszystkim jego wysoka energooszczędność (aż do 90%) oraz brak nagrzewania się żarówek. Zaletą tego typu oświetlenia jest również szeroka gama barw oraz skład pozbawiony toksycznych materiałów. Co ważne, światło LED cechuje również długi okres żywotności. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą przepłacać za prąd.   

Plafony sufitowe klasyczne 

Plafony sufitowe to świetne rozwiązanie nie tylko dla przestronnych pomieszczeń, ale także tych mniejszych z niskimi sufitami. Te w stylu klasycznym są bardzo często wybierane ze względu na to, że wpasują się do każdego rodzaju wnętrza tym samym nie zaburzając go. Mimo swojej prostoty mogą być jednak świetnym elementem dekoracyjnym, ponieważ doskonale oświetlają całe pomieszczenie. Co ważne, plafony wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy być pewni, że ich użytkowanie jest całkowicie pozbawione ryzyka

Plafony sufitowe do salonu 

Plafony sufitowe świetnie sprawdzają się w przestronnych pomieszczeniach np. właśnie w salonach. Mogą one stanowić oświetlenie główne, jak i dodatkowe. Nie musimy także obawiać się o to, że plafon nie wpasuje się do naszego pomieszczenia, ponieważ na rynku dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnych kształtach – koła, kwadratu czy prostokąta.  

Plafony sufitowe do łazienki 

W przypadku instalacji lamp łazienkowych zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie pracy doświadczonemu elektrykowi. Specjalista wie jak zainstalować urządzenie, aby w przypadku podwyższonej wilgotności użytkownik był całkowicie bezpieczny

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.