Gotowiec Inwestycyjny Kraków

Nie da się ukryć, że inwestycjach w nieruchomości nigdy się nie traci w dłuższej perspektywie czasu. Rynek coraz to szuka nowych sposobności do inwestowania, a jednym z nich są gotowce inwestycyjne w Krakowie.

gotowce inwestycyjne Kraków

Co to takiego gotowiec inwestycyjny?

Obecne ceny na rynku mieszkań i gruntów powodują, że marzenia wielu osób o własnym lokum pozostają niespełnione co zwiększyło opłacalność inwestowania przez duże podmioty w gotowce inwestycyjne.

Gotowiec Inwestycyjny to nic innego jak nieruchomość, która została przygotowana pod wynajem. Jest to mieszkanie inwestycyjne od razu gotowe do generowania zysków i charakteryzują się zazwyczaj wyższym standardem niż typowe lokale, co ma na celu maksymalizację zysków z danej nieruchomości. 

Przygotowanie owe często może oznaczać na przykład zakup nieruchomości, wyremontowaniu go, a potem podzieleniu na mniejsze pokoje. 

gotowiec inwestycyjny, mieszkania inwestycyjne

Zamiast zakupu współpraca z właścicielem

Kupno nieruchomości to nie jedyna możliwa forma na gotowce inwestycyjne Kraków. Niektórzy inwestorzy jak na przykład Mieszkalnik.info zajmują się również współpracą z właścicielami nieruchomości gwarantując im stały dochód.

Jak wygląda współpraca z Mieszkalnik.info:
 1. Mieszkalnik.info ocenia nieruchomosć pod kontem opłacalności i wynajęcia
 2. Uzgodnienie warunków współpracy
 3. W przypadku, gdy mieszkanie będzie wymagało remontu lub odświeżenia właścicielowi zostanie przedstawiony plan prac, a koszta mogą zostać podzielone na właściciela oraz inwestora.
 4. Wynajem mieszkania na okres od 3 do 10 lat z gwarantowanym stałym miesięcznym czynszem 

Dużo właścicieli nieruchomości decyduje się na taką formę współpracy, która jest korzystna ze względu na to, iż obsługa najmu leży po stronie Mieszkalnik.info, a ponadto:

 • Brak konieczności zajmowania się najemcami.
 • Brak konieczności zajmowania się naprawami.
 • Mniejszy zakres napraw do sfinansowania.
 • Jednoznaczna odpowiedzialność najemcy.
 • Ubezpieczenie OC najemcy.
 • Tylko wyselekcjonowani najemcy.
 • Regularny nadzór nieruchomości

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.