Awaria? I po awarii!

Pralka przestała grzać wodę, lodówka się wyłączyła, mieliśmy zwarcie instalacji elektrycznej? Trzeba wówczas poszukać kogoś, kto pomoże nam się z tym problemem uporać. Nie zawsze mamy wśród znajomych sprawdzonych specjalistów – pozostaje nam wtedy poczta pantoflowa albo Internet. Dobry fachowiec, który potrafi się uporać ze sprzętem AGD albo hydrauliką, jest na wagę złota. Dobrze by było także, gdyby koszt jego usługi nie wymagał brania kredytu – poszukajmy więc wspólnie najlepszego rozwiązania na czas awarii. 

1. Solidna naprawa w odpowiednim terminie
2. Olbrzymi zasięg, uczciwe koszty

usterka.pl serwis agd elektryk

Solidna naprawa w odpowiednim terminie

Poszukując odpowiedniego rozwiązania niecodziennej, awaryjnej sytuacji, możemy sięgnąć po to, co przynosi nam sieć. Rozwiązaniem na miarę XXI wieku jest serwis usterka.pl. W jednym miejscu, na jasnych oraz przejrzystych zasadach możemy skorzystać z pomocy wielu specjalistów, którzy znają się na swoich dziedzinach. Trzeba także podkreślić, że wszyscy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, które pozwalają im wykonywać prace z prądem, czy też np. instalacją gazowniczą. Ten szeroko rozbudowany serwis naprawczy, w tym także serwis agd, spełni wszelkie pokładane w nim oczekiwania. Potrzebny jest nam spawacz albo elektryk? Nic prostszego – wystarczy skorzystać z ich oferty. Ponad osiemdziesiąt procent ich napraw jest dokonywana w ciągu godziny, a więc naprawdę szybko. Dzięki temu także koszta naprawy są realnie oszacowane.

Olbrzymi zasięg, uczciwe koszty

Obecnie serwis usterka.pl obejmuje swoim zasięgiem ponad sto miast na terenie całej Polski. Ważną sprawą jest także to, że umawiamy usługę na konkretną godzinę – to pomaga ustalić harmonogram naszego dnia bez niepotrzebnej straty czasu. Koszta dojazdu serwisantów są uzależnione do warunków indywidualnych i ustalane każdorazowo podczas zgłaszania zlecenia na stronie internetowej. Warto podkreślić, że siedemdziesiąt procent zleceń naprawczych jest wykonywanych jeszcze w dniu zgłoszenia, co pozwala liczyć na naprawdę szybką oraz solidną naprawę. Jeśli zdecydujemy się na współpracę z tym portalem, możemy także liczyć na przejrzyste zasady reklamacji. Umożliwiają oni także zamówienie usługi u tego samego serwisanta lub serwisantki, którzy naprawili nam, np. lodówkę parę lat temu. Firma wystawia także wszelkie niezbędne faktury, etc., a średni koszt naprawy nie przekracza 139PLN. Warto więc bliżej przyjrzeć się ich ofercie, a ich adres trzymać w zanadrzu, bo na pewno kiedyś nam się przyda – co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.